Dbamy aby
nasze klientki
wyglądały pięknie.

– ALEX NEIL

Decyzja o Tej Jedynej Kreacji na Ten Wyjątkowy Dzień nie należy do najprostszych. Przyszła Panna Młoda staje przed wyborem kreacji, która ma zapewnić jej niepowtarzalny, niezwykle efektowny wygląd. Odpowiednio dopasowany krój sukni podkreśli wszystkie atuty figury i sprawi, że będzie czuła się najpiękniejsza na świecie, oraz wyciśnie łzy wzruszenia wśród członków rodziny i zachwyci czekającego przy ołtarzu przyszłego męża… Nic dziwnego, że przed tym ważnym wyborem można odczuwać presję, nakazującą przymierzanie dziesiątek kreacji o różnych fasonach.

Marka MS Moda należy do renomowanego, cenionego w kraju producenta, szyjącego suknie ślubne. Kreacje od lat zdobywają uznanie. Swoim wyglądem definiują czym jest moda ślubna. Widać w nich połączenie aktualnych trendów, z drugiej strony nawiązują do delikatnej i eleganckiej estetyki, tak pożądanej przed ołtarzem. O renomie naszej marki, a także popularności prezentowanych przez nas kreacji, świadczy również zainteresowanie na Targach Ślubnych w Europie, odbywających się w Paryżu, Rzymie, Moskwie i innych największych stolicach.

 

CZYTAJ DALEJ...

Kolekcje sukien

Prezentujemy kolekcje naszych sukien ślubnych, które powstały dzięki pracy doświadczonych projektantek, dostarczających kreacje na rynek krajowy i zagraniczny.

Kolekcja 2019

Kolekcja 2018

Kolekcja 2017

Kolekcja 2016

CO, GDZIE, JAK I KIEDY?

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z AKTUALNOŚCIAMI Z ŻYCIA NASZEJ FIRMY.

Trwają prace nad katalogiem 2019

Sesja zdjęciowa do katalogu 2019

INTERBRIDE 2017 – DUSSELDORF

SI SPOSAITALIA 2017 – MEDIOLAN

Copyright All Rights Reserved © 2018 Design by Art-MEDIA
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności