Dbamy aby
nasze klientki
wyglądały pięknie.

– ALEX NEIL

Decyzja o Tej Jedynej Kreacji na Ten Wyjątkowy Dzień nie należy do najprostszych. Przyszła Panna Młoda staje przed wyborem kreacji, która ma zapewnić jej niepowtarzalny, niezwykle efektowny wygląd. Odpowiednio dopasowany krój sukni podkreśli wszystkie atuty figury i sprawi, że będzie czuła się najpiękniejsza na świecie, oraz wyciśnie łzy wzruszenia wśród członków rodziny i zachwyci czekającego przy ołtarzu przyszłego męża… Nic dziwnego, że przed tym ważnym wyborem można odczuwać presję, nakazującą przymierzanie dziesiątek kreacji o różnych fasonach.

Marka MS Moda należy do renomowanego, cenionego w kraju producenta, szyjącego suknie ślubne. Kreacje od lat zdobywają uznanie. Swoim wyglądem definiują czym jest moda ślubna. Widać w nich połączenie aktualnych trendów, z drugiej strony nawiązują do delikatnej i eleganckiej estetyki, tak pożądanej przed ołtarzem. O renomie naszej marki, a także popularności prezentowanych przez nas kreacji, świadczy również zainteresowanie na Targach Ślubnych w Europie i poza nią. Wieloletnie uczestnictwo w pokazach odbywających się w kolebce mody Paryżu, a także Mediolanie czy Barcelonie spowodowało, iż marka Ms Moda stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek świata mody ślubnej. Suknie Ms Moda cieszą się dużym uznaniem również na rynku amerykańskim, gdzie prezentowane są na Targach w Chicago oraz Atlancie.   

CZYTAJ DALEJ...

Kolekcje sukien

Prezentujemy kolekcje naszych sukien ślubnych, które powstały dzięki pracy doświadczonych projektantek, dostarczających kreacje na rynek krajowy i zagraniczny.

Kolekcja 2021

Kolekcja 2020

Kolekcja 2019

Kolekcja 2018

CO, GDZIE, JAK I KIEDY?

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z AKTUALNOŚCIAMI Z ŻYCIA NASZEJ FIRMY.

Bridal Fashion Warszawa 2020

European Bridal Week 2020 - relacja

European Bridal Week 2020

Zapraszamy na EUROPEAN BRIDAL WEEK 2020

Copyright All Rights Reserved © 2018 Design by Art-MEDIA
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności