O firmie | MS Moda | modne suknie ślubne – MS Moda | modne suknie ślubne

O firmie

HOME / O firmie

MS Moda jest marką znanego i cenionego w Polsce producenta sukien ślubnych. Suknie ślubne z logo MS Moda można spotkać w przeszło 100 Salonach Ślubnych w całej Polsce, w tym w największych miastach, tj. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Lublinie itd.

MS Moda dynamicznie rozwija również sprzedaż swoich sukien za granicami Polski gdzie od 2010 roku jest obecna na największych Targach Ślubnych w Europie, do których należą obecnie targi w Paryżu, Mediolanie, Barcelonie, Essen i Duesseldorfie. MS Moda prezentuje swoją kolekcję również w USA na prestiżowych targach w Chicago a od 2019 roku także w Atlancie. Propozycje kieleckiej firmy cieszą się tam dużym zainteresowaniem, czego efektem jest współpraca z wieloma tamtejszymi salonami ślubnymi. Dzisiaj MS Moda realizuje eksport sukien ślubnych do 30 krajów, m.in. do Niemiec, Francji, Włoch, Belgii, Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Szwajcarii, Portugalii, USA, a nawet do Izraela czy Australii.

MS Moda zapraszana jest również do prezentacji swoich sukien podczas konkursów piękności. W latach 2010 i 2011 suknie z kolekcji MS Moda były prezentowane przez kandydatki do tytułu Miss Polonia podczas finału konkursu Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej. Suknie marki MS Moda są też nagradzane na konkursach sukien ślubnych. Podczas kilku edycji targów Modny Ślub suknie MS Moda otrzymywały nagrody w konkursach Bridal Awards.

MS Moda oferuje suknie ślubne zaprojektowane według obecnie najnow­szych trendów mody światowej, które są wykonane z najlepszych tkanin i haf­tów dostępnych na świecie. Suknie zdobione są również kryształami znanej światowej marki Swarovski.

Copyright All Rights Reserved © 2018 Design by Art-MEDIA
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności